blog se stěhuje na jinou adresu!

Na vaše komentáře už zde nebude odpovídáno ani nebudou přidávávány další články.

Realita umí být i sladká.

12. ledna 2012 v 21:29 | Janna |  Články
Vždy jsem žila v přesvědčení, že má přání a naivní touhy jsou neuskutečnitelné.
Pletla jsem se.


Věřím, že období beznaděje konečně ustalo a na obzoru vykoukne zpoza mraků sluníčko, aby mi svítilo na cestu. To si ale člověk musí teprve sáhnout "na úplné dno" - v mém případě naštěstí jen "absolutní odevzdanost". Smířila jsem se s tím, že pod stromeček dostanu "zase" jen samé blbůstky jako ponožky nebo prostěradlo. To, co si sama neobjednám nebo dokonce nekoupím, prostě nedostanu.
Pletla jsem se.
Rozbaluji poslední dárek - a tam... zrcadlovka. Víte, já už všechny obdobné touhy zavrhla před třemi lety! Opravdu jsem se musela patnáct minut přesvědčovat, jestli nespím. Každý ve svém životě někdy řekl "To se mi snad jenom zdá!", v pozitivním slova smyslu; ale nevím, zda-li to neříkal "jen tak do luftu". Poprvé v životě jsem cítila enormně silný pocit, že právě spím a tohle je jen nádherný sen, ze kterého mě probudí drnčení budíku.

Inu, tím chci motivovat všechny lidi, aby PEVNĚ VĚŘILI ve splnění všech svých snů, vyčkávali a dělali všechno pro jejich uskutečnění. Zákon akce a reakce nefunguje jen v učebnicích fyziky. Kolik do snu vložíte, přesně tolik se vám vrátí, a to ještě včetně dobrého pocitu, že jste konali dobře :).

Zrcadlovka z vás fotografa neudělá!
Jistě to už řeklo mnoho lidí přede mnou, ale je to svatá pravda. Zrcadlovka je jen nástroj k cestě v zlepšování svých dovedností. Mnoho takzvaných "fotografů" vlastnících kompakt pláčou nad kvalitou svých fotek a žijí v jakémsi iluzorním domnění, že zrcadlovka vyřeší všechny jejich problémy. Jen si cvaknou a vzejde z toho "nádherná fotka". Fotografování je i o té dřině. Je potřeba spousta vědomostí a tréninku.
Tedy - jen pokud se fotograf rozhodně nefotit na automat...
Pak trochu ztrácí význam vlastnit přístroj za x tisíc a využívat jen 10% jeho funkcí... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 21:30 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.