blog se stěhuje na jinou adresu!

Na vaše komentáře už zde nebude odpovídáno ani nebudou přidávávány další články.

Postřelený Klaus

28. září 2012 v 20:20 | Janna |  Články
Jen kvůli hladu jsem vylezla ze svého brlohu a zamířila přes obývák do kuchyně.
"Klause ošetřili po střelbě v nemocnici. Má zraněný loket." Zacouvala jsem zpět do obýváku a zastavila se před televizí.
"Ale ne, televizní noviny televize Nova," zhnuseně jsem si řekla po zjištění tohoto odrazujícího faktu. Nicméně jsem se rozhodla, že si zprávu vyslechnu až teprve pak budu soudit - ať už daného střelce, nebo samotnou Novu.



Moderátor pokračoval smrtelně vážně: "Václava Klause dnes v Chrastavě zasáhlo sedm kuliček z plynové pistole. Přestože po střelbě ještě dal několik autogramů a usmíval se, později zjistil, že je situace vážnější."
V tuto chvíli jsem si řekla... co to má sakra bejt?!"
"Zdroj blízký hlavě státu televizi Nova potvrdil, že Klausovi místo, kam dostal několik zásahů, oteklo. Prezident tak zamířil do pražské vojenské nemocnice na ošetření."

Má zvědavost ihned opadla a vrátila jsem se pobaveně do kuchyně, abych si ohřála dýňovou polévku.
"Ale chudáček, těžce raněný má modřinku... hned si ho nechte v nemocnici a udělejte z toho mediální bublinu..." nezpochybňuji, že oteklé místo bolí... ale aby s tím musel jít rovnou do nemocnice?
Žádný člověk (nepočítám hypochondry) by s takovýmto "zraněním" nešel k doktorovi... Dokonce to zvládnou i malí kluci, kteří si venku hrají...
Dovolím si tvrdit, že i pořezání kuchyňským nožem je závažnější.

Ale, pan prezident musel jít k doktorovi jen proto, že je to pan prezident - a média mají skvělou zprávu, kterou mohou nafukovat, jak se jim zlíbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.